Mjek Onkolog

Nr. Referencës
RF139134
Titulli i njoftimit
Mjek Onkolog
Përshkrim
Emri:

Artan Bodeci

Tel:
Celular: 0682382685
E-mail: artanbodeci@aol.com
Website:
Specialitetet: Onkologji, Kirurgji e përgjithshme
Procedurat: kirurgji onkologjike dhe onkoplastike
Vendi i punes: Spitali AMAVITA, +355 4 2375406,Rruga Budi, 75/3 -1000 Tirane, Tirane
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Adresa
Budi
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1130 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Budi) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj