Emri i perdoruesit, si mund ta ndryshojë atë?

08.01.2013
Pyetja:  Emri i perdoruesit, si mund ta ndryshojë atë?

Pergjigja: Po kjo gje kryhet mbasi te jeni vendosur  ne faqe si perdorues i regjistruar
shkojme  > paneli i kontrollit >Profili im > Detajet e llogarisë, ndyshoni fushen perkatese qe ju deshironi te editoni dhe me pas klikojme mbi "Redakto"

Njoftime për të krahasuar

    Nuk ka njoftime për të krahasuar
    Identifikohu
    Emri juaj
    Fjalekalimi
    Humbët fjalëkalimin? Kujtoj