Shitet 2+1 tek vija e pare e pallateve ne Astir

58,850.00 €
Nr. Referencës
RF559895
Titulli i njoftimit
Shitet 2+1 tek vija e pare e pallateve ne Astir
Përshkrim
Shitet Apartamet 2+1, 107 m2 dhe me punime cilesore. Apartamenti ndodhet te Tirana Bank ne Astir, vija e pare e pallateve. Pallati eshte i ri,me HIPOTEKE, me orientim jug-perendim me planimetri te rregullt. Per me teper informacion kontaktoni nr : 069 37 47 971
Gjendja
E re
Informacione shtesë
Sipërfaqja
107 Metra
Vëndndodhja
Adresa
Vija e pare e pallateve ne Astir te Tirana Bank
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1195 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Vija e pare e pallateve ne Astir te Tirana Bank) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj