Vilë ne Elbasan Fshati Klos

150,000.00 €
Nr. Referencës
RF207758
Titulli i njoftimit
Vilë ne Elbasan Fshati Klos
Përshkrim
ndërtesë e re, 400 m2, me pamje të pafund, 7 dh/gjumi 2 Sallon/Kuzhine, 6 bania, me kondicionier, me derë të blinduar, parking, depo, me oborr, me pishinë, për shfrytëzime të ndryshme, vënd parkimi, PER ARESYE EMIGRIMI NE ANGLI. SHITET KOMPLEKSI QEVANI BASHKE ME SHTEPINE.180 METRA KATROR LOKALI + PISHINA + 2 DHOMA (DYQANE) 48 METRA KATROR NE KATIN E PARE + GARAZH +KOPESHTI PERPARA SHTEPISE ME PEME DEKORATIVE. NE KATIN E DYTE JANE 4 DHO......MA GJUMI ME BANJO BRENDA DHE NJE SALLON SHUME I MADH +150 METRA KATROR VERANDA(qe mund te shfrytezohet per te bere ndonje supermarket ose dicka tjete).NE KATIN E TRETE JANE 3 DHOMA TE PA PERFUNDUARA tel ; 0682730213. dhe 00447436993816.email'' qevani-p@hotmail.com '.adresa fshati klos elbasan.
tel 0682730213, 00447436993816
 • Tipi: mezonetë
 • Metra Katrorë: 400
 • Dhoma Gjumi: 7
Gjendja
E përdorur
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3608 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj