Apartament ME HIPOTEKE 2+1+BLK Kati 3, 94 m² 80.00

80,000.00 €
Nr. Referencës
RF961014
Titulli i njoftimit
Apartament ME HIPOTEKE 2+1+BLK Kati 3, 94 m² 80.00
Përshkrim
Shitet Apartament ne pallat te ri me siperfaqe 94 m2 , 2+1+Ballkon i mobiluar , kati i 3-te , ne zonen e qendres Kristal. Apartamenti eshte me hipeteke te rregullt + kotrata per uje dhe drita. Eshte i mobiluar ne menyre moderne , me pasije dhe elektroshtepiake shume cilesore.(kuzhina + nje dhome dhe tualeti jane te mobiluara totalisht , njera dhome eshte bosh) Dritare dhe vetrata termoizoluese , Punime gipsi , Impiant ngrohje i gatshem per te montuar kaldajen , impiant gazi per gatim , apartament 100% funksional. Depozite uji personale (megjithse uji nuk nderpritet ndonjehere). Ashensor.
Ne aksesoret e shtepise perfshihen: 
-Pjanure gatimi HANSA Germany
-Furre HANSA
-Mikrovale inkaso SAMSUNG
-Frigorifer AEG
-Lavastovilje HANSA
-Lavatrice CANDY 8KG
-Aspirator BAUMATIC
-Divane ne forme Kend Lekure Origjinale


Cmimi 80.000 Euro

Per me teper kontaktoni ne numrin e meposhtem:
Cel. +355664066007
Gjendja
E re
Vëndndodhja
Adresa
Tirana
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2084 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Tirana) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj