Apartament 2+1

54,000.00 €
Nr. Referencës
RF338134
Titulli i njoftimit
Apartament 2+1
Përshkrim
Apartament 2+1, ne shitje
Vendndodhja ne zemer te Shkodres: ne fund te rruges G'juhadol
Apartamenti ndodhet ne katin e III-te te nderteses (me ashensor) me nje siperfaqe prej 90 m².
Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi, sallon + aneks, banjo (me dush), koridor dhe ballkon i mbyllur.
Cilesi te apartamentit: 
-dritaret plastike dhe dopio xham,
-dyert e brendshme druri si dhe dera e jashtme druri,e blinduar
-dyshemeja e shtruar me pllake,
Apartamenti ndodhet ne nje kompleks prej pese ndertesash IV-kateshe ku ne secilen hyrje kati i I perbehet nga njesi tregtare (dyqane, zyra, etj.)
Karakteristike eshte lulishtja e ndodhur ne kete kompleks qe ofron mundesi argetimi si dhe sigurie per femijet tuaj. Gjithashtu ofron mundesi per parkimin e automjeteve (per banoret).
Cmimi per kete objekt: 600 €/m² per pagese Cash
650 €/m² per pagese me keste
Te interesuarit mund te na kontaktojne ne:
+355 66 66 66 765
ose na gjeni ne adresen: 
Rr. "Kardinal Mikel Koliqi", sheshi Dugajve te Reja
Shkoder
Gjendja
E re
Informacione shtesë
Numri i kateve
3
Karakteristikat e pronës
 • Depo / Bodrum
 • Vaske
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Garazh
 • Ashensor
 • Pishinë
 • Dhome Ndenje
 • Sistem ngrohje
 • Telefon fiks
 • Sistem Alarmi
 • Kopësht
 • Pllake/Parket
 • i/e mobiluar
Dhoma gjumi
2
Banjo
1
Sipërfaqja
90 Metra
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Shkodres
Qyteti / Zona
Shkoder
Adresa
Shkoder
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1660 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Shkodres, Shkoder, Shkoder) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj