OKAZION!!! Shitet Ap. 1+1, me HIPOTEKE, St. Trenit

57,000.00 €
Nr. Referencës
RF742373
Titulli i njoftimit
OKAZION!!! Shitet Ap. 1+1, me HIPOTEKE, St. Trenit
Përshkrim
OKAZION!!! Shitet Apartament 1+1 i modifikuar ne 2+1 te stacioni i trenit. 
Apartamenti eshte ne gjendje te mire, dokumentacion te rregullt, me HIPOTEKE. Orientimi Jug-Perendim, me vlere qeraje 300€. Mos humbisni rastin te na kontaktoni.
Cel: 069 37 47 971
Gjendja
E përdorur
Informacione shtesë
Numri i kateve
5
Sipërfaqja
68 Metra
Vëndndodhja
Adresa
Te stacioni i Trenit
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1082 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Te stacioni i Trenit) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj