Ofroj cader 1.000 Leke/nata (Jal,himare)

Reference Number
RF582834
Title
Ofroj cader 1.000 Leke/nata (Jal,himare)
Description
BAR LOKAL 24 ORË
Bari funksionon 24 orë në 24, dhe shërben kryesisht pije freskuese, kafe me bustina, (luccafe ose lavazza), birra, lëngje frutash të ndryshme,etj. Të gjitha produktet që shërbehen në barin e kampit kanë çmime mjaft ekonomike nisur dhe nga mënyra e vetëshërbimit, e cila lehtëson së tepërmi punën e baristit.

KINEMAJA VERORE DHE KARAOKE
Çdo darkë në kamping organizohet kinemaja verore në të cilën shfaqen filma të ndryshëm, të cilat ofrohen nga organizatorët e kampingut ose mund t’i sjellin dhe t’I propozojnë edhe vizitorët e kampit. Filmi fillon menjëherë pas darke rreth orës 21:30 -22:00 dhe vazhdon për rreth 1 e 30. Me propozim të të rinjve të kampit, shfaqja e filmave mund të zëvendësohet me karaoken, e cila është gjithashtu mjaft e preferuar dhe e praktikuar në këtë kamping.

USHQIMI
Ushqimi në kamp është një kënaqësi më vete. Çdo gjë është e organizuar me vetëshërbim dhe kërkon një aktivizim të tërë grupit për të arritur një mëngjes dhe darkë të kënaqshme. Kuzhina verore është gjate gjithë kohës në shërbim të vizitorëve, duke ofruar lehtësi gatimi edhe për drekën apo për barbekytë që të rinjtë mund t'i shfrytezojnë me ndihmën e skuadrës së kampit
MENUJA
Menuja e mëngjesit përmban; qumësht, gjalp, djath, reçel, vezë, coko-krem, kroasan, jogurt, pije freskuese, etj. Menuja e darkës përmban; produkte të zgarës,( kremviçe, salçiçe, kotoleta, hamburger, qofte), të shoqëruara me sallatë dhe një pjatë të tretë që varion sipas menusë ditore. Darka dhe mëngjesi janë të shoqëruara me pije freskuese,(1/5l coca-cola ose fanta). Kampi ofron mundësi gatimi dhe për drekën, duke vënë në dispozicion guzhinën e kampit. Mund të organizohet në mënyrë individuale ose në grupe

Gjatë pushimeve tuaja në Jal, do të keni nevojë të domosdoshme për këto sende:
• Kitin tuaj të higjenës.
• Elektrik dore.

Sipas dëshirës
• Krem plazhi.
• Sprai kundra insekteve.
• Filma DVD

Kampingu ehste i pajisur me te gjitha gjerat e nevojshme per higjene personale :


Tel. : +355 044 50 25 74

Cel. : 067 20 49 164
Condition
Used
Location
Address
Vlore
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
 • mosha

  Me fal po cilat mosha mund te aplikojne.
  gem / Jun 20, 2013 19:58
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
We were unable to find the requested address (Vlore) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind