Apartament ne Tirane Stacioni trenit, rruga Karl G

100,000.00 €
Reference Number
RF892220
Title
Apartament ne Tirane Stacioni trenit, rruga Karl G
Description
Shitet, apartament ne Tirane Stacioni trenit, rruga Karl Gega 22, në gjëndje shumë të mirë, 85 m2, kati 4, me pamje të pafund, 2 dh/gjumi 1 Sallon/Kuzhine, ndërtesë e vitit 1980, banio, 1 wc, e mobiluar, me sistem ngrohje të pavarur, me kondicionier, me derë të blinduar, tenda, parking, depo, me oborr, pa ashensor, pa shpenzime komunale, për shfrytëzime të ndryshme, e mirë për studentë, vënd parkimi, viti rikonstruktimit 2011, NDERTIM VITET 80, TULLE, NE ZONE TE MASTERPLANIT TE BULEVARDIT TE RI RINOVIM KOMPLET NE VITIN 2011, 10.000 EURO KOSTO RINDERTIMI TAPI E PASTERT, PRONE PA KREDI, NGA PERSON PRIVAT KATI 4, DREJTIM JUGOR, PA ASHENSOR, DERE BLINDE, KUTI POSTARE ME DIELL, ME PANORAME, ME PENXHERE TE MEDHA PERRETH, ME DRITE ME BALLKON, ME DEPO, ME KORRIDOR, ME HAPESIRE DHE NDARJE TE RREGULLT DYER DHE PENXHERE TE REJA, MOBILJE TE REJA DHE ANTIKE, TE RINOVUARA. BANJE ME DUSH DHE VASKE TE KOMPLETUAR, KUZHINE AMERIKANE E KOMPLETUAR 1 DHOME PRITJE, 2 DHOMA GJUMI, 1 BALLKON, 1 KORRIDOR, 1 DEPO, 1 BANJO SISTEM UJI ME POMPE QENDRORE SAHAT UJI DHE KORENTI INDIVIDUAL SATELIT SKYMASTER, KONDICIONER SPLIT 5.2 KW, RADIATORE NGROHJE ME VAJ, BOJLERE UJI, PAJISJE CILESORE MOBILIM KOMPLET, ME PAJISJE TE PLOTA ELEKTROSHTEPIAKE (CMIM I DISKUTUESHEM) PARKING, LAVAZH ME PAGESE PERPARA PALLATIT OSE FALAS NE RRUGE. CMIMI 100.000 EURO, KEMBEHET OSE PERLLOGARITET ME APARTAMENTE GARSONIERE OSE DYQANE TE TIPIT TE RI NE TIRANE. PRES OFERTAT E MUNDSHME ME FOTO NEPERMJET EMAIL PER DISKUTIM TE METEJSHEM. APARTAMENTI ESHTE SHUME I KERKUAR PER QERA, INVESTIM I MIRE PER PRONARIN E RI, DERI NE 300 EURO NE MUAJ TE GARANTUARA. PER MOMENTIN PRONA FUNKSIONON SI HOSTEL PER TURISTE TE HUAJ DHE VENDAS. NE AFERSI NDODHET E GJITHE INFRASTRUKTURA E NEVOJSHME PER JETESE: SUPERMARKETE, RESTORANTE, BARE, KAFENE, SHERBIME TE NDRYSHME, TRANSPORT PUBLIK, BANKA, POSTA, UNIVERSITET, MATERNITET ETJ. STACIONI I AUTOBUZEVE PER RRETHE NDODHET PERBALLE PALLATIT. ZONA ESHTE SHUME E GJALLERUAR DHE E KERKUAR NGA STUDENTE DHE FAMILJE PER QERA. APARTAMENTI SHITET ME CELESA NE DORE, ME FATURA KOMUNALE TE SHLYERA. PER ME TEPER INFORMACION, KONTAKTONI PRONARIN ME EMAIL AKSALES@FREEMAIL.HU OSE TELEFON +36202611145.
tel 0036202611145, email: akekezi@hotmail.com
Condition
New
Location
Address
Tirane
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 5174 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
Loan Terms
Loan Amount
/ALL
Loan Term
years/months
Interest Rate
%
First Payment Date
Reset
Payments
Fill in the form and click on "Calculate"
Amortization Schedule
We were unable to find the requested address (, , Tirane) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind