Apartament ne Durres Shkembi Kavajes

Reference Number
RF289270
Title
Apartament ne Durres Shkembi Kavajes
Description
Shitet, apartament ne Durres SHKEMBI KAVAJES, në gjëndje të mirë, 75 m2, kati 4, me pamje nga deti,banio, 600 euro/m2 apartament 1+1 tek Shkembi Kavajes! Pershkrimi Njesi rezidenciale me 75 m2 siperfaqe e apartamentit dhe 18 m2 verande, ne katin e katert te nje pallati shtat katesh me papafingo, prane Shkembit te Kavajes ne brezin e pare te reres. Ambjenti eshte i organizuar me nje dhome ndenje dhe nje dhome gjumi. Orientimi eshte Jug – Lindje. Zona perreth eshte zone plazhi, me njesi tregetimi dhe godina pushimi. Hyrja per ne objekt behet nga rruga nacionale Durres – Kavaje. Adresa : Prane Shkembit te Kavajes. Te interesuarit te kotaktojne Cel. : +355 68 20 56 356 E-mail : fabrike@pespagroup.com, cmimi 600 €,
tel 00355682056356, 08:00 - 23:00
 • Tipi: apartament
 • Metra Katrorë: 75
 • Kati: 4
Condition
New
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 4805 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
Loan Terms
Loan Amount
Loan Term
years/months
Interest Rate
%
First Payment Date
Reset
Payments
Fill in the form and click on "Calculate"
Amortization Schedule
We were unable to find the requested address (, ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind