Kamion Frigoriferik Hyundai HD 72

33,500.00 €
Nr. Referencës
RF769888
Titulli i njoftimit
Kamion Frigoriferik Hyundai HD 72
Përshkrim
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e bardhe
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Kondicioner
Fuqia KW..: 92
KM.........: 0Hyundai HD72 Frigoriferik me 0 Kilometra. 

Makine e re me 0 Kilometra! Edhe Financim. 

Opsione kryesore

Ajer i Kondicionuar, Timon hidraulik, Radio, Kroskot aplikacion druri etj. Veshje e kontejnerit nga brenda me llamarine inox, Sistem frigoriferik deri ne -17.8 Grad, parapeta etj. Garancia 1 vit ose 30 000 km. 

Automjeti eshte gjendje dhe mund te levrohet menjehere.Oferta eshte e vlefshme per sa kohe automjeti eshte gjendje. Blerja e automjetit mund te financohet gjithashtu me leasing.Cmimi: 40 000 Euro
Oferte 33500 Euro

Ne cmim perfshihet TVSH dhe kontrolli i pare mbas 1000 km.


Tel. : 047 800 630

Cel. : 0692022833
Gjendja
E re
Vëndndodhja
Adresa
tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3782 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj