Mercedes-Benz 3544 Viti 99

39,000.00 €
Nr. Referencës
RF160442
Titulli i njoftimit
Mercedes-Benz 3544 Viti 99
Përshkrim
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e kuqe
Kamjo......: manual
Fuqia KW..: 320.440cv
KM.........: 240000
kamioni esht pothuajse i ri sic esht ne foto nuk ka nevoj per komente vetem me 242000km te bera origjinale.ka pilot automatik ka bllokazh motori elektrik sedilje me ajer dhe elektrike pasqyra me rezistenc origjinale,ka ekran tregus servisi,kazan andreoli me shkarkim ne tre krah,me hapje me piston idraulik dhe mbrapa dhe ansore.me taksa siguracion te paguar deri ne fund te vitit.kamioni ka 4muaj qe ka ardh nga italia sapo i jan nderuar ferotat te 4akseve te reja gomat e para te reja michelin gomat mrapa 60%

Gjendja
E përdorur
Vëndndodhja
Adresa
durres
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 6669 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, durres) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj