Isuzu i ri me 6 vende

20,500.00 €
Nr. Referencës
RF186275
Titulli i njoftimit
Isuzu i ri me 6 vende
Përshkrim
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e bardhe
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Kondicioner
Fuqia KW..: 96
KM.........: 0

Kamion ISUZU 6 vendesh me 0 Kilometra. 

Kamioni ri me 0 Kilometra, i pa targuar! Edhe me financim! 

Opsione kryesore Kambio Manuale me pesë marrshe
Ajer I kondicionuar
Sedilie veshur me stof
Timon mekanik I lehte I regjistrueshëm në lartësi
Frena hidraulike, perpara me disqe
Konteiner Metalik nga brenda veshur me llamarine Inox 


Garancia 1 vit ose 50 000 km.


Automjeti eshte gjendje dhe mund te levrohet menjehere.Oferta eshte e vlefshme per sa kohe automjeti eshte gjendje. Blerja e automjetit mund te financohet gjithashtu me leasing ose kredi.Cmimi: 26500 Euro
Oferte 20500 Euro

Ne cmim perfshihet TVSH dhe kontrolli i pare mbas 1000 km.


Tel. : 047 800 630

Cel. : 0692022833
Gjendja
E re
Vëndndodhja
Adresa
tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2375 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj