Renault megane Viti 1999

2.50 €
Nr. Referencës
RF123460
Titulli i njoftimit
Renault megane Viti 1999
Modeli
1999
Ngjyra
Blu e mbyllur
Tipi i automjetit
Veture
Gjendja
E përdorur
Informacione shtesë
Transmisioni
Manual
Diferenciali
2WD
Madhësia motorike
1800cc
Karburanti
Naftë
Dyer
5
Përshkrim
Karburanti: Benzin
Ngjyra.....: blu e errët
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Kondicioner
Fuqia KW..: 1.6
KM.........: 159600

Ne gjendje shume te mire teknike dhe fizike. Ka hyre ne shqipri ne maj . Dokummentat i ka te paguara deri me maj te gjitha. Eshte me portobagazh. Disqe alumini, ABS, cd kasetofon, xhamat dhe mbyllja automatike, bagazhier.dokumenta te paguara.

e-mail : timi119@yahoo.it

Cel. : 0684337051
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3232 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj