RENAULT CLIO 1.5 NAFTE VITI 2003

2,750.00 €
Nr. Referencës
RF111377
Titulli i njoftimit
RENAULT CLIO 1.5 NAFTE VITI 2003
Modeli
2003
Ngjyra
Gri e mbyllur
Tipi i automjetit
Veture
Gjendja
E përdorur
Informacione shtesë
Transmisioni
Manual
Diferenciali
2WD
Madhësia motorike
1500cc
Karburanti
Naftë
Dyer
5
Përshkrim
Karburanti: Diezel 
Cilindrata : 1.5 dCI
Ngjyra.....: Gri e erret
Kamjo......: Manual
Ftohja.....: Kondicioner
KM.........: 138.000 origjinale 

Shes makine Renault Clio 1.5 nafte Viti 2003,me targa+taksa+siguracion te sapo nxjerra te paguara deri ne dhjetor 2013-Traga AA.Taksat jane 7500 lek ne vit.

-Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike, xhenerike dhe eshte shume e paster si brenda dhe jashte.
-Kondicioner
-Ka Mbyllje qendrore me pult (Origjinali).
-Radio CD
-Xhama elektrik.
-Airbag per 2 shoferin+2pasagjerin
-ABS
-Gomat jane te sapo nderruara ne gjendje te mire.
-Ka konsume karburanti shume te ulta,me motorr 1.5 dci.
Eshte e sapo ardhur nga italia dhe ka targa te sapo nxjerra.
Cmimi i diskutueshem.

Cel. : 0696212151
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3056 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj