Cdo Fundjave ne Valbone 1 nate 55 Euro

55.00 €
Nr. Referencës
RF201096
Titulli i njoftimit
Cdo Fundjave ne Valbone 1 nate 55 Euro
Përshkrim
Fundjave ne Valbone 1 nate / 2 dite
55 euro/pp
Dita e pare
Nisja ne oren 6 00 te mengjesit nga Tirana  ne drejtim te Rruges se Kombit. Gjate rruges kemi mundesine te shijojme bukurine e natyres, qe i ka dhuruar zoti Shqiperise. Pushim te shkurtra per kafe gjate rruges   2-3 te tilla te shkurtra .Pas kalimit te kufirit  marrim rrugen, drejt Valbones. Akomodohemi te Burimet e Valbones   ku do te kemi dhe dreken te pregatitur per grupin. Pas nje pushimi ne hotel, bejme nje shetitje panoramike njohese me zonen perreth, per tek "Fusha e Gjese", (keshtu quhet nga vendasit), vendi, ku eshte dhe fundi i rruges, qe mund te pershkoje mikrobuzi. Nga aty, do te vazhdojme ecjen deri ne fillimin e lagjes se fundit te Valbones te quajtur, Gjelaj. Aty do te kemi mundesine te shikojme pjesen me terheqese, fundin e lugines ku te gjitha majat e maleve jane mbi 2300 – 2400 m. Pas kesaj, do te kthehemi tek fusha e gjese, Rreth ores 20 :00 hame darken, dhe me pas kalojme nje mbremje te improvizuar me muzike ne hotel.
Dita e dyte
Pas mengjesit ne hotel do te marrim rrugen per ne Gryken e Rugoves . Aty do te bejme nje pushim disi me te gjate ndoshta edhe per te drekuar. Me pas vazhdojme  rrugen per ne  Gjakove-Prizren(ndalesa gjate rruges). Pushim per kafe ne qytetin e Prizrenit .Mundesi per te vizituar shtepine e Lidhjes se Prizrenit. Me pas nisemi drejt Tiranes .Mberritja rreth ores 20:00.
Cmimi 55 Euro /person


Ne pakete perfshihen: 
·       Fjetje ne Hotel (Valbone )me mengjes + dreke
·       Udhetimi me mjet komod Sprinter
·       Guida nga agjensia
Shenim: Paketa eshte llogaritur per rreth 20 persona. Lista emerore dhe pagesa, duhet te dorezohen prane “Sky  Tour “ 3-4 dite perpara nisjes.

                                                  Faleminderit qe zgjodhet te udhetoni me Ne !
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2731 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj