Mjek Kirurg Ortopedik

Nr. Referencës
RF876517
Titulli i njoftimit
Mjek Kirurg Ortopedik
Përshkrim
Emri:

Artan Bano

Tel:
Celular: +355693861214
E-mail: banosath@yahoo.gr
Website: www.banosath.com
Specialitetet: Kirurgji ortopedike, Ortopedi-Traumatologji
Procedurat:
Vendi i punes: Klinika Ortodokse, 042360925,Rruga e Dibres, Tirane
Kualifikime profesionale  
Kirurgji e Pergjithshme 2001 Selanik-Greqi Kirurgji e Pergjithshme pjesë e specializimit të Ortopedise në spitalin "Ipokrati" në Selanik
Kirurgji Ortopedike 2002-2006 Athine, Kavala-Greqi Traume dhe Ortopedi (artroskopi dhe rikonstruksion i artikulacioneve te gjurit, koksofemorale, mikrokirurgji e dores dhe gjumtyreve te siperme)
Kirurgji e shtylles kurrizore 2007-2009 Krete-Greqi Kirurgji e kolones vertebrale ne Spitalin Universitar ne Heraklion te Greqise
Clinical Fellow in Shoulder Surgery 2009-2010 Reading-Angli Kirurgji artroskopike dhe rikonstruksion i artikulacionit te supit dhe te berrylit ne Reading Shoulder Centre-UK
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Rruga e Dibres
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1086 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, Rruga e Dibres) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj