Mjek Kirurg Ortopedik

Nr. Referencës
RF165016
Titulli i njoftimit
Mjek Kirurg Ortopedik
Përshkrim
Emri:

Dritan Pasku

Tel:
Celular: 00355673080592
E-mail: paskudr@hotmail.com
Website:
Specialitetet: Kirurgji ortopedike
Procedurat: Traumatologji,Proteza te gjymtyreve te poshtme,Kirurgji e kolones vertebrale,Diagnoze dhe trajtim te displazise koksofemorale neonatale,Shkence bazike ortopedike,mjekesi sportive etc
Vendi i punes: Spitali Italian "Salus", Tirane
Kualifikime profesionale  
Kirurgji rikonstruktive e gjymtyreve te poshtem dhjetor 2008 Frederiksberg Hospital,Copenhagen,Denmark Kirurgji rikonstruktive e gjymtyreve te poshtem,Kirurgji e kembes
Kirurgji e Kolones Vertebrale Qershor 2008 Heraklion,Crete,Greece
Specialist traumatolog-ortoped dhjetor 2002-dhjetor Heraklion,Crete,Greece Specializim i plote 5-vjecar ne ortopedi dhe traumatologji
Doktor i Shkencave Mjekesore 12/2012 Universiteti i Kretes,Greqi Tema e doktoratures: Studimi i nivelit se shprehjes se proteinave morfogjenetike kockore(BMPs), te familjes se bllokueseve te metalloproteinazeve(MMPs)dhe ΑΚΤ/PKB(tyrosine kinase) ne mekanizmin e d
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1154 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, Tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj