Kompjutra te perdorur (per salle interneti bashke me mobiljet + ruter + Fotokopjues)

140.00 $
Nr. Referencës
RF174561
Titulli i njoftimit
Kompjutra te perdorur (per salle interneti bashke me mobiljet + ruter + Fotokopjues)
Përshkrim
Kompjutera te perdorur  (per salle interneti bashke me mobiljet + ruter + Fotokopjuese)

Shitet salle interneti  per arsyeje te largimit jasht vendit, kompjutrat jane ne gjendje shume te mire  teknike dhe estetike

Parametrat:  HP Compaq dc7600 small form, ekran AOC 17" , HDD 80 ,kujtesa RAM 1gb, CD/DVD reader ,web kamera dhe kufje degjimi.

Kontakto:  +355 (0)696161083 Flamuri

Cmimi 140 euro per cope ,ose 19.000 Leke bashke me mobiljet.
Gjendja
E përdorur
Vëndndodhja
Adresa
Afer markates
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
 • mua me duhen 10 cope te kompletuar

  Mua me duhen 10 cope te kompletuar apo ke me pak?
  klajdi / 10.10.2014 07:39
 • Ne total sa kompjutra ke?

  Ne total sa kompjutra ke?
  cimi / 10.10.2014 07:36
 • nuk shiten pjese - pjese

  nuk shiten pjese - pjese por te gjithe njekohesisht per me teper hollesi kontakto ne tel
  U / 11.10.2014 13:42
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
$/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Afer markates) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj