Njoftim Per Vend Pune Kamarier Restoranti

Nr. Referencës
RF135432
Titulli i njoftimit
Njoftim Per Vend Pune Kamarier Restoranti
Përshkrim

Tirana International Hotel & Conference Centre

Njoftim Per Vend Pune

Kamarier Restoranti

Kandidatët duhet të plotësojnë këto kritere:

- Të kenë të paktën 3 vjet experience ne Restorante prestigjoze. 
- - Të njohin shumë mirë gjuhën angleze dhe italiane (kusht i domosdoshëm), njohja e një gjuhe të tretë përbën avantazh. 
- Të kenë aftësi shumë të mira komunikuese.
- Të kenë prezencë të mirë. 
- Mosha deri ne 45 vjec.

Të gjitha kriteret e mësipërme duhet të jenë të shoqëruara me referencat përkatëse me numra kontakti.

Per aplikime dorezoni Cv prane recepsionit te Hotel Tirana International ne adrese
Sheshi Skenderbej, 8, Tirane
Tel. +355 4 223 41 85

Fax. +355 4 223 25 21

email: executive@hoteltirana.com.al

Vëndndodhja
Adresa
Tirane
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1735 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Tirane, Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj