apartament 105 m Durres (Plazh)

200.00 €
Nr. Referencës
RF206109
Titulli i njoftimit
apartament 105 m Durres (Plazh)
Përshkrim
Jepet me qera vjetore nje apartament 2+1 ne Durres Plazh .
Apartamenti eshte i mobiluar .Gjendet ne katin e peste banim, mbi Alpha Bank . Ka dy dhoma gjumi , 2 banjo, nje ballkon dhe nje box auto ne garazhin e katit nen toke.Apartamenti ndodhet mbi Alpha Bank ne katin e 5 banim te nje pallati 7 katesh me sip 105 m2. 
Sqarime mbi Apartamentin:
Gjendet 100 m afer detit ne rrugen kryesore te plazhit SH4 ne nje zone te preferuar nga pushuesit ne sezonin e veres dhe e populluar gjate gjithe vitit me sherbime, shkolla publike dhe jo publike ,banka te ndryshme,farmaci,poste,urgjence ,sherbim urban...
Uje i marre nga rrjeti 24 ore.Dhome ndenje me hapesire dhe drite e pozicionuar nga lindja dhe me dalje ne ballkon, dhoma martesore me hapesire dhe banjo,dhoma e femijeve me banjo ,drite dhe e nje pozicioni te veçante.
Çmimi i apartamentit 200€ dhe i garazhit 30€ mujore.

Jepen me qera dhe te ndare.


Per informacion :
mob.
00355665642623.
00393343977406
00393772423593
Gjendja
E përdorur
Vëndndodhja
Adresa
Durres (Plazh)
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2918 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Durres (Plazh)) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj