Shitet truall 830 metra katror, cmimi 100 000 euro

100,000.00 €
Nr. Referencës
RF117953
Titulli i njoftimit
Shitet truall 830 metra katror, cmimi 100 000 euro
Përshkrim
Shitet truall 830 m2 cmimi 100 000 euro. Me leje ndertimi 420 m/katror, i germuar, me projekt ne qofte se ju pelqen etj.
Nje truall qe ploteson te gjitha parametrat urbane, me frymemarrje, me rruge te asfaltuar (Projekti i rruges se gjashte) , panoramike etj.
Gjendja
E re
Vëndndodhja
Adresa
Rruga "Karl Gega"
Kodi postar
Rruga "K
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1512 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Rruga "Karl Gega", Rruga "K) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj