Shitet toke ne lagunen Kune-Vain

60.00 €
Nr. Referencës
RF213501
Titulli i njoftimit
Shitet toke ne lagunen Kune-Vain
Përshkrim
Toka ka nje siperfaqe prej 5400 m2, me cmim 60 Euro/m2. ne pjesen lindore ka keneten dhe ne perendim deti. Per me shume informacione kontaktoni ne numrin e tel.: +355682038883.
Gjendja
E re
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Lezhes
Qyteti / Zona
Shëngjin
Adresa
Kune-Vain
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
 • vendos ndonje fote tokes

  vendos ndonje fote tokes, do te na ndihmonte mjaftueshem
  isai / 04.08.2014 22:26
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Lezhes, Shëngjin, Kune-Vain) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj