Okazion!! Shiten RCF ART 412A MKII TE RINJ

Nr. Referencës
RF267577
Titulli i njoftimit
Okazion!! Shiten RCF ART 412A MKII TE RINJ
Përshkrim
SHES DY BOKSE RCF ART 412A MKII TE RINJ,TE PAPERDORUR ASNJEHERE

KETO BOKSE KANE NJE CILESI PERFEKTE ZERI DHE JANE POTENT

TE LEHTE PER TU TRANSPORTUAR DHE MJAFT TE FUQISHEM

PERFEKT PER DJ OSE MUZIKE LIVE

800 Watt Peak, 400 Watt RMS digital bi-amplification

127 dB MAX SPL

FREKUENCA E LARTE 100 WATT

BASS 300 WATT

PESHA 17 KG

Konakto:
VOD CLUB : 0692285062
Gjendja
E re
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Ali Demi
Adresa
Tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 4869 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Ali Demi, Tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj