Kaspersky Internet Security 2016 1 license ,3 device PC , Mac, Android

28.00 €
Nr. Referencës
RF163192
Titulli i njoftimit
Kaspersky Internet Security 2016 1 license ,3 device PC , Mac, Android
Përshkrim
License  Antivirusi Kaspersky Internet Security 2016
me cmime te arsyeshme
1 License / 1 Vit /3 Paisje  (PC,Mac, Android)  = 38 mije Leke
Kjo license eshte e arsyeshme per Individe/ Kompani te cilet kane vetem 3 Paisje  PC/Mac/Android/ dhe duan nje mbrojtje totale ne web.
Licensa eshte Lehtesisht e Vertetueshme qe eshte e rregullt duke krijuar nje llogari ne "my.kaspersky".
Cmimi real:
www.kaspersky.com
Cyberthreat map
Cybermap

Per Me shume Informacion Kontakto ne Nr e telit Meposhte.
Kontakto:

+355 (0)672832470 Whatsapp, Viber
Licensat vlejne dhe per Bashkeatdhetaret ne Europe
Gjendja
E re
Vëndndodhja
Adresa
Tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
 • Licensa e antivirusit

  Kam nje pyetje.
  Kete license a mundem ta ndaj me dy kompjutra te tjere, pra une kam nje pc timin dhe dhe dy kushurinjt e mi?
  Reli / 10.06.2016 08:38
 • Ndarja e licenses lejohet

  Ndarja e licenses lejohet ,Por me nje kusht qe licensa nuk duhet te jete online me shume se 3 paisje kjo duhet pasur kujdes , se perndryshe mund ta demtosh ate,dhe rrezikon ta bllokosh :) nje pyetje me vend Reli Klm
  Miri / 10.06.2016 08:42
 • Cmim tjeter

  Ndonje cmim tjeter ka?
  Goni / 10.06.2016 08:46
 • Cmim tjeter

  Persh Goni jo cmim tjeter nuk ka per nje license , vetem nese ti merr mbi 10 licensa
  Miri / 10.06.2016 08:48
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj