Kaspersky Internet Security 2017 1 license ,1 device PC , Mac, Android

12.00 €
Nr. Referencës
RF141481
Titulli i njoftimit
Kaspersky Internet Security 2017 1 license ,1 device PC , Mac, Android
Përshkrim
Oferte e limituar Kaspersky Internet Security 2017
1 License / 1 Vit /1 Paisje  (PC,Mac, Android)  = 16 mije Leke
Kjo license eshte e arsyeshme per Individe/ Kompani te cilet kane vetem 1 Paisje  PC/Mac/Android/ dhe duan nje mbrojtje totale ne web.
Licensa eshte Lehtesisht e Vertetueshme qe eshte e rregullt duke krijuar nje llogari ne "my.kaspersky".
Cmimi real:
www.kaspersky.com
Cyberthreat map
Cybermap

Per Me shume Informacion Kontakto ne Nr e telit Meposhte.
Kontakto:

+355 (0)672832470  Whatsapp, Viber
Licensat vlejne dhe per Bashkeatdhetaret ne Europe
Gjendja
E re
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Qender
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1271 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Tiranë, Qender) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj