BMW 730d Limuzine

43,000.00 €
Nr. Referencës
RF197612
Titulli i njoftimit
BMW 730d Limuzine
Përshkrim
SHES makine BMW 730d Limuzine ngjyre jeshile e erret,me dokumenta te rregullta ,me targa, viti i prodhim me date 23/10/2006 eshte modeli i 2007 ME KILOMETRA ORGJINALE 47000 KM ,NAVIGATOR PROFESIONAL, Park distance control(PDC) Radi cd,box per 6cd,dyert mbyllen me thithje,xhamat e pasem me ngjyre zeze orgjinale ,Ne xhamat anesore dhe mbrapme kane grilat orgjinale qe komandohen,airbeg perpara ,anesore ,Hifi-sistem profesional, Klimaautomatik,telefon blututh, Sidiljet e para jane me ngrohje.sensor per fshirset e xhamave,makina eshte ne gjendje shume shum te mire.  
 Numri i kontaktit cel.0682595230 
Modeli
2007
Ngjyra
E gjelbër
Gjendja
E përdorur
Tipi i automjetit
Portobagazh
Informacione shtesë
Transmisioni
Manual
Madhësia motorike
2200cc
Karburanti
Naftë
Komoditeti
 • A/C:Para
 • A/C: Prapa
 • Klime
 • Sistem navigimi
 • Kycie qëndrore
 • Timon hidraulik
 • Çelës pulti
 • TV/VCR
 • Rregullator automatik shpëjtësie
Dritare
 • Xhama elektrike
 • Ngrohëse xhami (mbrapa)
 • Xhama me ngjyre
Siguria
 • Jastëk ajri : Shoferi
 • Jastëk ajri : Pasagjeri
 • Jastëk ajri : Anash
 • Alarm
 • ABS (sistem frenimi)
 • Drita mjegulle
 • Sensor Parkimi
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2143 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, Tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj