BMW 328 Benzine-Gaz

2,000.00 €
Nr. Referencës
RF205167
Titulli i njoftimit
BMW 328 Benzine-Gaz
Përshkrim
BMW 328 Benzine-Gaz
Impiant Gazi Sekuencal me vler montimi 1000-Euro
Eshte me 1-Vite garanci ka dy muaj qe eshte Montuar
Kamjo Automatike,Ekonomik-Sport-Funksion shum mire
Klima,Navigator,Kompjuter Bordi,Telefon Siemens
Sensor parkimi,ABS ESD ASD ESP,SRS CD MP3
Tapiceri lekure bezh,Me ngrohje ftohje,me levizje elektronime
Xhama te erret te gjithe te vendosur ne Angli dhe te shenuar ne leje

Cemimi 2000 Euro i Diskutueshem
Ose nderrohet me makin tjeter.

Cel-069 45 77 877
Cel-066 60 60 999
Gjendja
E përdorur
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 4147 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj