Netët e Bardha në Rusi & Balltik, 8 dite 885 Euro

885.00 €
Nr. Referencës
RF186556
Titulli i njoftimit
Netët e Bardha në Rusi & Balltik, 8 dite 885 Euro
Përshkrim
Netët e Bardha në Rusi & Balltik, 8 dite 885 Euro

Netët e Bardha në Rusi & Balltik, 8 dite 885 Euro
Nisja me 17 Qershor
Në pagesë 885 Euro janë përfshirë:
- Fluturimi vajtje – ardhje me avion Shkup - Stockholm.
- Transfertat me autobus dhe traget sipas programit.
- Akomodimi në hotel dhe traget.
- Mëngjeset per te gjitha ditët e qëndrimit në Hotele.
- Guida gjatë disa vizitave dhe shoqërues shqiptar gjate gjithë kohës.
- Shëtitjet me autobus në dispozicion sipas programit.

Adresa: Rr. e "Durresit" Blloku i Ambasadave
perballe "Ambasades Kineze"
Cel: +355 (0) 67-27-62-222 ; +355 (0) 69-56-02-933
Tel: +355 (4) 22-62-141 ; +355 (4) 22-36-903
E-mail: british_travel.al@hotmail.com
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Don Bosko
Adresa
Rruga e durrsit
Kodi postar
1010
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2340 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Don Bosko, Rruga e durrsit, 1010) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj