Kryejme punime te ndryshme ne ndertime Private ose Kompani

Nr. Referencës
RF180339
Titulli i njoftimit
Kryejme punime te ndryshme ne ndertime Private ose Kompani
Përshkrim
Kryejme punime te ndryshme si Germime ,Mbushje ,Kanalizime te ndryshme per rruge ,Themele, ndertime Private ose Kompani sipas kerkesave dhe buxhetit.
Disponoj Makineri kermimi dhe thyerje .ky sherbim ofrohet ne Punime Individuale dhe kompani.
Serioziteti yne eshte besur ne shume punime te kryera ne jug te vendit,por dhe ne Shqiperine e mesme.

Kontakto :+355 672832470
Disponojme Viber ,Whatsapp

 
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Elbasanit
Qyteti / Zona
Elbasan
Adresa
Elbasan
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1255 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Elbasanit, Elbasan, Elbasan) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj