Alb Studio Elbasan

Nr. Referencës
RF159265
Titulli i njoftimit
Alb Studio Elbasan
Përshkrim

SHERBIMET QE NE OFROJME:

Dita e dasmes tuaj eshte dita me speciale, dhe ju keni nevoje per nje pasqyrim sa me profesional te asaj dite.Alb- Studio  me nje eksperience mbi 14 vjet ne ceremoni martesore jua siguron keto sherbime.

 

Dasma e  vajzes:

Filmimin e nuses ne parukeri

Filmimi i banketit deri ne mbyllje (dreke ose darke)

Dalja e nuses nga shtepia ose ceremoni ne kishe

Nje dite te vecante para ose mbas dasmes per klipin e ciftit

I gjith materiali kalohet ne dhomat e montazhit dhe ne fund te editimit ju merni 2  kopje ne DVD me cilesi te larte dhe te prezantuara profesionalisht.

 

Opsional:

Perdorimi i steadycam

Perdorimin e camera crane

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dasma e djalit:

Filmimi fillon me marjen e nuses ose ceremoni ne kishe

Filmimi i banketit deri ne mbyllje (dreke ose darke)

Nje dite te vecante para ose mbas dasmes per klipin e ciftit

I gjith materiali kalohet ne dhomat e montazhit dhe ne fund te editimit ju merni

2  kopje ne DVD me cilesi te larte dhe te prezantuara profesionalisht.

 

Opsional:

Perdorimi i steadycam

Perdorimin e camera crane

 www.albertvaja.com 

  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1734 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj