5 Vjet Domain + 1 Vit Ultimate Hosting 100€

Nr. Referencës
RF187759
Titulli i njoftimit
5 Vjet Domain + 1 Vit Ultimate Hosting 100€
Përshkrim

Nuk ka kufizime të gjithë mund të regjistrojnë domain .al

Pasi ju të keni dërguar aplikimin tuaj, ne do të verifikojmë menjëherë nëse ky domain

është i vlefshëm për ju apo jo.

Nëse është i vlefshëm në emailin tuaj do t'iu vijë një fature mandat pagese me paypal ose me bank transfer.

Nëse nuk është i vlefshëm në emailin tuaj do të viheni në dijeni për këtë.

Domain është i vlefshëm për 5 vite dhe mbas perfundimit të 5 viteve bëhet sërish rinovimi i tij.


Gjithashtu ju mund të regjistroni edhe Domain per 5 vjet;

- .al

- .com.al

- .org.al

- .net.al 
- .com

- .net

- .org

- .net

Të dhënat nga Ultimate Hosting:

Disk Space Unlimited
Monthly Bandwidth Unlimited
FTP Users 1 for Domain
MySQL Databases Unlimited x 1 GB
Database Backup/Restore YES
Direct Database Access YES
DNS Management Premium DNS
Access without "www." YES
External Domains 1 for domain
Subdomains Unlimited
Alias Domains Unlimited
Easy Application Installer YES
phpMyAdmin YES
CloudLinux YES
CageFS YES
Password Protected Directories YES
SSH Access (Secure Shell) YES
FTP over SSL (FTPS) YES
Raw Access Logs YES
Site Statistics YES
Premium DNS YES
24/7 Phone/Email Support YES
Cron Jobs YES
File Manager YES
ImageMagick YES
150+ Free Applications YES
Drupal YES
WordPress® YES
Magento® YES
phpbb YES
PHP 5.4* (Also Support PHP 5.3-5.5) YES
Custom PHP.ini YES
Perl YES
Python YES
Number of Addresses 1000
Total Email Storage 1 GB
Webmail YES
POP 3 Accounts YES
SMTP YES
IMAP YES
Forwarding YES
Auto-Responder YES
Catch-All Email Address YES
Fraud, Virus & Spam Protection YES
Sender ID YES
Email privacy & protection with 256-Bit Encryption
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Blloku
Adresa
Tirane
Kodi postar
4001
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
 • me mjaft interes ky plani juaj

  me mjaft interes ky plani juaj,datacenter-en ku e keni ju ? dhe kush na qenka ky "regjistrues emri" per 5 vjet?
  nurja / 16.03.2015 22:15
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Blloku, Tirane, 4001) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj