Samsung Galaxy s5 Europian model G900F

33,000.00 Lek
Nr. Referencës
RF118354
Titulli i njoftimit
Samsung Galaxy s5 Europian model G900F
Përshkrim
Shitet Samsung galaxy s5 Modeli Europian G900F.

Telefonii sapo ardhur nga jashte i ri ne kuti,
 punon me te gjitha operatoret Shqiptare.

Me te gjithe aksesoret  pra kete e tregojne dhe fotografite .

Super telefon Super CmimParametrat teknike:

DISPLAY    Type    Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors
Size    5.1 inches (~69.6% screen-to-body ratio)
Resolution    1080 x 1920 pixels (~432 ppi pixel density)
Protection    Corning Gorilla Glass 3

PLATFORM    OS    Android OS, v4.4.2 (KitKat), upgradable to v6.0 (Marshmallow)
Chipset    Qualcomm MSM8974AC Snapdragon 801
CPU    Quad-core 2.5 GHz Krait 400
GPU    Adreno 330
MEMORY    Card slot    microSD, up to 256 GB (dedicated slot)
Internal    16 GB, 2 GB RAM
CAMERA    Primary    16 MP, f/2.2, 31mm, phase detection autofocus, LED flash, check quality
Features    1/2.6" sensor size, 1.12 µm pixel size, geo-tagging, touch focus, face/smile detection, panorama, HDR
Video    2160p@30fps, 1080p@60fps, 720p@120fps, HDR, dual-video rec., check quality
Secondary    2 MP, f/2.4, 22mm, 1080p@30fps, dual video call
SOUND    Alert types    Vibration; MP3, WAV ringtones


Active noise cancellation with dedicated mic
COMMS    WLAN    Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot
Bluetooth    v4.0, A2DP, EDR, LE, aptX
GPS    Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS
USB    microUSB v3.0 (MHL 2.1 TV-out), USB Host
FEATURES    Sensors    Fingerprint, accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer, gesture, heart rate
Messaging    SMS(threaded view), MMS, Email, Push Mail, IM
Browser    HTML5

Kontakto: 0692664523
Cmimi: 330 mije leke
Gjendja
E re
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Elbasanit
Qyteti / Zona
Elbasan
Adresa
Elbasan
  • Vlerësimi i tanishëm: 4
  • Votimi total: 6
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 4427 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Lek/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Elbasanit, Elbasan, Elbasan) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj