Microsoft Lumia 950 RM-1104 5.2

22,000.00 Lek
Nr. Referencës
RF180623
Titulli i njoftimit
Microsoft Lumia 950 RM-1104 5.2
Përshkrim
Microsoft Lumia 950 RM-1104 5.2" 20mp 3gb Ram 32gb 4g Smartphone International Version


Ekran:
AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors
Protection    Corning Gorilla Glass 3
PLATFORM    OS    Microsoft Windows 10
Chipset    Qualcomm MSM8992 Snapdragon 808
CPU    Hexa-core (4x1.4 GHz Cortex-A53 & 2x1.8 GHz Cortex-A57)
GPU    Adreno 418
MEMORY    Card slot    microSD,
Internal    32 GB, 3 GB RAM
CAMERA    Primary    20 MP , Carl Zeiss optics, OIS, autofocus, triple-LED RGB flash,

Kontakto: 00355692447503
Gjendja
E re
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Elbasanit
Qyteti / Zona
Elbasan
Adresa
Elbasan
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 906 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Lek/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Elbasanit, Elbasan, Elbasan) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj