Shitet Nexus 7.32Giga fare i ri ne kuti

250,00 .00 Lek
Nr. Referencës
RF982924
Titulli i njoftimit
Shitet Nexus 7.32Giga fare i ri ne kuti
Përshkrim
Shitet ASUS Nexus 7 e re! Tablete 7 poleshe e ardhur nga Amerika me sistem Android! Eshte i ri me cdo aksesor si dhe kutine origjinale. Eshte tableta me e sukseshme e linjes Nexus te Google me numrin me te larte te shitjeve! Pervecse esht unike ne treg, ka dhe dizajn shume te vecante. Si cdo pajisje Nexus, mer update te Androidit ne cast (Tani ka 4.3 brenda). Ekran IPS LCD me qartesi te kristalte si dhe me Gorilla Glass(rezistent ndaj gervishtjeve). Ka 1Gb RAM dhe 1Gb..32giga memorie te brendshme, kamera perpara me videoregjistrim HD 720p,Bluetoothe 3.0, NFC(Near Field Communication) ku vetem me nje prekje me nje cel tjeter mer muzika,foto,lojra,aplikacione brenda vetem 1 sekondi. Tableti fuqizohet nga nje procesor TEGRA 3, 1.2Ghz Quad-core. Gjithashtu ka software buttons, te cilet zhduken sa here shikoni video ose luani duke hequr mundimet e butonave fizike dhe duke i shtuar bukurine dhe funksionalitetin. 

Kontakto:

Tel. : 0665839155

Cel. : 0685033083
Gjendja
E përdorur
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2918 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Lek/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj