LAPTOP GATEWAY 15.6.

400.00 €
Nr. Referencës
RF197917
Titulli i njoftimit
LAPTOP GATEWAY 15.6.
Përshkrim
Laptop Me Performance Sh Te Larte.
Cmime Oferte

American Computers Eshte Kompani Me Eksperienc Shume Vjecare Ne Treg Dhe Me Produkte Shume Cilesore Qe Vijn Direkt Nga Usa.
Qe Nuk Ka Vetem Laptop Te Te Gjith Llojeve Por Te Gjitha Produktet Elektronike.
Kompjutera Statike Qe Fillojn Me Nje Cmime 50 Euro.
Me Garanci Te Gjitha Brand Name.
Me 2 Dyqane Dhe Nje Magazine Qendrore
Adresa E Dyqanit Nr 1
Komuna E Parisit Tek Lulishtja Prane Bkt.

Nr.0686062062
Gjendja
E përdorur
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2580 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj