Dhoma e Tregtise dhe Industrise Qarkut Elbasan mbeshtet organizimin e panairit " Festa e Mjaltit".

Nr. Referencës
RF877860
Titulli i njoftimit
Dhoma e Tregtise dhe Industrise Qarkut Elbasan mbeshtet organizimin e panairit " Festa e Mjaltit".
Përshkrim
Dhoma e Tregtise dhe Industrise Qarkut Elbasan mbeshtet organizimin e panairit " Festa e Mjaltit".
Ftojme biznesmene te fushes se tregtise, por jo vetem, te vizitojne kete panair,
Me  23/09/2017 ne qender te Librazhdit.
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Elbasanit
Qyteti / Zona
Librazhd
Adresa
Perballe bashkise Librazhd
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1015 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Elbasanit, Librazhd, Perballe bashkise Librazhd) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj