Titulli

55.00 €
Reference Number
RF200902
Title
Titulli
Description
 • Parametrat teknike:
 • 1.Brandi:Rapoo
 • 2.Orientimi i dores: Per dore te djathte (nuk eshte per dore te manjte)
 • 3.Numri i rrotave:2
 • 4.Tipi i komunikimit :Bluetooth , Wireless 2.4ghz
 • 5.DPI: 600/1200/1600/3200 dots per Inchs
 • 6.Mynyra e punimit:Laser
 • 7.Konsumi i ushqimit: bateri e karikueshme 
 • 8. komunikimi me paisjet :bluetooth
 • 9.Modei:Rapoo MT750s
 • Tiparet:
 • 1.Komunikon midis bluetooth 3.0, 4.0 dhe 2.4G wireless
 • Komunikon lehte midis paisjeve te shumfishta bluetooth 3.0, 4.0 dhe 2.4G siguron transmetim te sigurte dhe stabil midis pasijeve smarthona,tableta ,Pc ,Mac, Smartboxs,SmartTV etj .
 • 2.Kalimi i thjeshte në mes pajisjeve të shumta te permendura me larte
 • MT750S automatikisht çiftohet me pajisjet e punës. Ai lidhet njëkohësisht me deri në 4 pajisje dhe lehtë kalon mes tyre. Ajo thjeshton manovrat e komplikuara ndër-platformore dhe plotëson kërkesat për shumë detyra.
 • 3.Paisje e rikarikueshme pra nuk ka nevoje per bateri shtese (Karikohet si smartphones)
 • Për shkak të baterisë së integruar  litiumi ekologjike, duke ngarkuar tre orë, mund të përdoret deri në 30 ditë.
 • 4.Precize  pothuajse ne çdo sipërfaqe ku nje pjese e paisjeve nuk funksionojne pa tapetin.

     Kontakto : 0672832470
Condition
New
Location
Country
Albania
State
Qarku i Elbasanit
City / Zone
Elbasan
Address
11 Nentori
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 197 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
Loan Terms
Loan Amount
/ALL
Loan Term
years/months
Interest Rate
%
First Payment Date
Reset
Payments
Fill in the form and click on "Calculate"
Amortization Schedule
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Elbasanit, Elbasan, 11 Nentori ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind