OBJEKT per Shitje

850,000.00 €
Nr. Referencës
RF144132
Titulli i njoftimit
OBJEKT per Shitje
Përshkrim
Prane Rruges nacionale Mamurras-Lezhe Objekt ndertimi i ndoshur ne plan te pare prane Rruges nacionale Mamurras-Lezhe,me nje siperfaqe 1700 m2 dhe siperfaqe trualli prej 5000 m2 .E perbere nga 1-3 katesh ,me nje arkitekture te vecante .Objekti eshte multifunksional qe mund te shfrytezohet per aktivitete te ndryshme dhe me nje infrastukture te rregullt.Cmim i negociushem.Nr kontakti: 0682020967
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Lezhes
Qyteti / Zona
Mamurras
Adresa
Lezhe
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1356 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Lezhes, Mamurras, Lezhe) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj