KERKOJ PUNE ELEKTRIKE ,ELEKTRONIKE

Nr. Referencës
RF173475
Titulli i njoftimit
KERKOJ PUNE ELEKTRIKE ,ELEKTRONIKE
Përshkrim
BEJ PUNIME TE NDRYSHME ELEKTRIKE, ELEKTRONIKE , FORMATIME KOMPJUTERASH DHE PROGRAMIME ETJ  , SHERBIME NEPER SHTEPIA , SIPERMARJE ELEKTRIKE  TE VOGLA DHE TE MESME ,INSTALIME , PUNIME HIDRAULIKE , LYERJE SHTEPISH , PER KONTAKT +355693277096  .VETEM PER ARSYE PUNE 
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
FRESKU
Kodi postar
1040
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2065 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, FRESKU, 1040) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj