TV Box me Tring&Digitalb,Superspo&Sky sport IT/UK

8,500.00 $
Nr. Referencës
RF110478
Titulli i njoftimit
TV Box me Tring&Digitalb,Superspo&Sky sport IT/UK
Përshkrim
A95X Smart TV Box 
Amlogic S905X quad-core CPU 
system: 64bit Android 6.0 
Rom 8gb-GB ram Suport SD up to 32GB
I programuar me Tring&Digitalb,Supersport&TringSport
Sky Sport Italia,Sky Sport UK Mediaset premium sport/ Sky Sport UK/Sky sport DE / Arena sport/UEFA/Champions League etc Sky Cinema UK
Filma on Demand me titra shqip dhe Anglisht,Youtube, Kodi sport devil(shikon cdo ndeshje futbolli,boxi,kikboxi etc)Genesis/Exodus(filma on demand), xx Chanels etc Mjafton te keni linj interneti ne shtepi dhe shikoni cdo stacion online(punon me ineternet dhe nuk ka nevoj per abonim, aplikacionet varen nga programuesit e applik on/off)
Suporton formatin 4K, FHD dhe Aplikacionet Facebook,Skype, youtube etc
cmimi Android Boxit 8500 leke te reja
Contact 069 24 83 849
ne Durres
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Durresit
Qyteti / Zona
Durrës
Kodi postar
2001
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 812 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
$/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Durresit, Durrës, 2001) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj