Ministria e Mbrojtjes

Nr. Referencës
RF166234
Titulli i njoftimit
Ministria e Mbrojtjes
Përshkrim

Kontaktoni

Adresa: 
 Rruga e Dibrës, Tiranë

Kutia Postare       2423                      

Telefon/Centrali:
(04) 2226601/ (04) 2226602

Pika e kontaktit:
(04) 2224974

e-mail:
Drejtoria e Marrëdhënieve me Publikun dhe Informimin:
dmpi@mod.gov.al

Drejtoria e Inspektimit të Përgjithshëm dhe Antikorrupsionit: 
informimi_mm@mod.gov.al

Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Adresa
Rruga e Dibrës
Informacione shtesë
Web-Faqja
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3619 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Rruga e Dibrës) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj