Shiten Mouse profesionale Rapoo MT750s

55.00 €
Numero di riferimento
RF200902
Titolo
Shiten Mouse profesionale Rapoo MT750s
Descrizione
 • Parametrat teknike:
 • 1.Brandi:Rapoo
 • 2.Orientimi i dores: Per dore te djathte (nuk eshte per dore te manjte)
 • 3.Numri i rrotave:2
 • 4.Tipi i komunikimit :Bluetooth , Wireless 2.4ghz
 • 5.DPI: 600/1200/1600/3200 dots per Inchs
 • 6.Mynyra e punimit:Laser
 • 7.Konsumi i ushqimit: bateri e karikueshme 
 • 8. komunikimi me paisjet :bluetooth
 • 9.Modei:Rapoo MT750s
 • Tiparet:
 • 1.Komunikon midis bluetooth 3.0, 4.0 dhe 2.4G wireless
 • Komunikon lehte midis paisjeve te shumfishta bluetooth 3.0, 4.0 dhe 2.4G siguron transmetim te sigurte dhe stabil midis pasijeve smarthona,tableta ,Pc ,Mac, Smartboxs,SmartTV etj .
 • 2.Kalimi i thjeshte në mes pajisjeve të shumta te permendura me larte
 • MT750S automatikisht çiftohet me pajisjet e punës. Ai lidhet njëkohësisht me deri në 4 pajisje dhe lehtë kalon mes tyre. Ajo thjeshton manovrat e komplikuara ndër-platformore dhe plotëson kërkesat për shumë detyra.
 • 3.Paisje e rikarikueshme pra nuk ka nevoje per bateri shtese (Karikohet si smartphones)
 • Për shkak të baterisë së integruar  litiumi ekologjike, duke ngarkuar tre orë, mund të përdoret deri në 30 ditë.
 • 4.Precize  pothuajse ne çdo sipërfaqe ku nje pjese e paisjeve nuk funksionojne pa tapetin.

     Kontakto : 0672832470
Condizione
Nuovo
Posizione
Country
Albania
State
Qarku i Elbasanit
Città / Zona
Elbasan
Indirizzo
11 Nentori
  • Valutazione attuale: 0
  • Totale voti: 0
 • Salva come PDF Salva come PDF
 • Avviso Non buono Cancel my report
 • Prendi il codice Prendi il codice
 • 197 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Sei un uomo? *
Fare clic sull’immagine per aggiornare la captcha. Inserire i caratteri che compaiono nell’immagine.
Non ci sono commenti aggiunti
Aggiungi commento
Autore *
Titolo *
Valutazione
Messaggio *
Sei un uomo? *
Fare clic sull’immagine per aggiornare la captcha. Inserire i caratteri che compaiono nell’immagine.
Prestito termini
Importo prestito
/ALL
Termine di prestito
anni/mesi
Tasso d’interesse
%
Primo data di Pagamento
Reset
Pagamenti
Compila il form e clicca su "Calcola"
Piano di ammortamento
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Elbasanit, Elbasan, 11 Nentori ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Caricamento ...
Are you sure you want to cancel your report?

Annunci da confrontare

  Non ci sono annunci da confrontare
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda