Pakete ne bregdet Shqiperi, Kune-Shengjin

Nr. Referencës
RF916066
Titulli i njoftimit
Pakete ne bregdet Shqiperi, Kune-Shengjin
Përshkrim
Bar Restorant HOTEL KRISTAL , Kune-Shëngjin,Lezhë.
Ju ofrojme nje guzhine shqiptare-italiane dhe dhoma gjumi , me nje cmim teper teper te arsyeshem.Parking i garantuar!
 
 
Per me shume informacion mund të na kontaktoni në numrin e
cel: +355 (0)68 23 14 185
E-mail: kristal.shengjin@yahoo.com
Vëndndodhja
Adresa
Kune Shengjin
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 5876 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Kune Shengjin) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj