LLXHAT E DIBRES Maqedoni 11 dite 270 Euro me transport

270.00 €
Nr. Referencës
RF199045
Titulli i njoftimit
LLXHAT E DIBRES Maqedoni 11 dite 270 Euro me transport
Përshkrim
Paketa 10 nete/11 dite.
Kategoria Standarde 270 Euro per person
Kategoria Moderne 310 Euro per person

Ne paketen me larte perfshihet:
1.Transporti me bus komod
2. Akomodimi me pansion te plote (mengjes, dreke dhe darke)
3. Kontrollet mjekesore gjate qendrimit
4. Te gjitha terapiat te cilat mjeku i cakton per ju ne baze te diagnozes, pervec masazheve manuele te cilat paguhen ekstra 5 Euro per cdo seance.
5. TVSH dhe taksat turistike.

Diferencen ne cmim e bejne kushtet ne dhome. Dhomat moderne jane te renovuara krejtesisht ne Prill 2012, kane banjo te re, dritare te reja, interier te ri, si dhe kane TV LCD dhe frigorifer ne dhome. Diferenca ne cmim nuk eshte shume e madhe dhe ju preferoj akomodimin ne keto dhoma.

ALPHA
TRAVEL AND TOURS

adresa:Rruga E Durresit,
perballe ambasades polake
Tirane -Shqiperi

Tel :042237084

Cel:0694500511
Tel. : 0035542237084

Cel. : 0694500511
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 4405 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj