Fillojmë trajnimin e një grupi të rinjsh për guida natyrore

1.00 $
Nr. Referencës
RF113073
Titulli i njoftimit
Fillojmë trajnimin e një grupi të rinjsh për guida natyrore
Përshkrim

Fillojnë trajnimin e një grupi të rinjsh,për ngritjen e grupit të guidave natyrore të Parkut Kombëtar Shebenik-Jabllanicë, mundësuar nga PPNEA Shqipëri.
Ftojmë të rinjtë që kanë mbaruar ose vazhdojnë studimet e lart dhe të rinj të interesuar në këtë drejtim.
Qëllimi është ngritja e një grupi të mirëformuar udhërrëfyesish të gudave të natyrës me përbërje komunitare.
Aplikimet janë të hapura deri më datën 15 Maj 2015.
Të gjithë të interesuarit të sjellin shprehjen e interesit dhe CV e tyre pranë zyra të organizatës në Librazhd ose të shkruajnë në adresën:

Kontakto:

Cel:+355692584120

shoqata_egnatia@yahoo.com

Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Elbasanit
Qyteti / Zona
Librazhd
Adresa
LIbrazhd
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1822 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Elbasanit, Librazhd, LIbrazhd) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj