VITI I RI NE SELANIK

98.00 €
Nr. Referencës
RF737515
Titulli i njoftimit
VITI I RI NE SELANIK
Përshkrim
VITI I RI NE SELANIK
3 Dite 98 Euro/p
Nisje me 30 Dhjetor

Në pagesë përfshihen:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me autobuz
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobuz.
3. Akomodim në hotel 3, 4 dhe 5 yje për 2 netë qëndrimi.
4. Mëngjeset në të gjitha Hotelet.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

Rr. e Durresit, Blloku i Ambasadave  "Perballe Ambasades Kineze"
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Don Bosko
Adresa
Rruga e Durresit
Kodi postar
1010
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2253 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Don Bosko, Rruga e Durresit, 1010) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj