VITI I RI NE PARIS & BRUKSEL

575.00 €
Nr. Referencës
RF111143
Titulli i njoftimit
VITI I RI NE PARIS & BRUKSEL
Përshkrim
VITI I RI NE PARIS & BRUKSEL
5 Dite 575 Euro/p
Nisja me 29 Dhjetor

Në pagesë përfshihen: 
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion 
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobuz. 
3. Akomodim në hotel për 3 netë qëndrimi në Paris dhe 1 natë në Bruksel. 
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit. 
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

Rr. e Durresit, Blloku i Ambasadave  "Perballe Ambasades Kineze"
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Don Bosko
Adresa
Rruga e Durresit
Kodi postar
1010
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2350 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Don Bosko, Rruga e Durresit, 1010) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj