Selanik - Stamboll, 5 Ditë €219

219.00 €
Nr. Referencës
RF168203
Titulli i njoftimit
Selanik - Stamboll, 5 Ditë €219
Përshkrim
Nisja: 1-5 maj ( 5 dite )
Në pagesën 219 Euro përfshihen:

- Udhëtimi vajtje – ardhje me autobuz,
- Akomodimi në hotel me 3 yje në Stamboll dhe Selanik,
- Mëngjezet për të gjithë ditët e qëndrimit.
- Shëtitjet në Stamboll me autobus (sipas programit)
- Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit
- Një lundrim me anije në Bosfor 2.5 – 3 orë për të parë Europën e dhe Azinë.
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2864 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj