Paris & Bruksel 4 dite

499.00 €
Nr. Referencës
RF903669
Titulli i njoftimit
Paris & Bruksel 4 dite
Përshkrim
Paris & Bruksel ( 4 dite ) 499 Euro/personi

Nisja 26 - 29 prill 

Në pagesën 499 Euro përfshihen: 
- Udhëtimi vajtje-ardhje me avion 
- Transfertat dhe shëtitjet me autobus. 
- Akomodim në hotel për 3 netë qëndrimi. 
- Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit. 
- Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2999 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj